دسته بندی نشده

نتایج کامل ایران اپن 2013 (همه ی لیگ ها)

نتایج رقابت های هشتمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در لیگ‌های مختلف اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فناوری ایسنا در لیگ DEMO دانشجویی تیم روبوریزه که به صورت مستقل در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود مقام نخست این بخش را به دست آورد. همچنین تیم های Python از دانشگاه فردوسی مشهد و RTQ که به صورت مشترک با همکاری دانشگاه آزاد قزوین و دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران شرکت کرده بود مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 بخش دانشجویی

لیگ ربات های خانگی

تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با چهار هزار و 929 امتیاز مقام اول، تیم Borg از کشور هلند با دو هزار و 663 امتیاز مقام دوم و تیم Strive از کشور چین با یک هزار و 381 امتیاز مقام سوم را کسب کردند.

 

لیگ ربات های انسان نما

در رده کودک(Kid) تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین قهرمان شد.

در رده نوجوان(Teen) تیم Parand از دانشگاه آزاد واحد پرند مقام نخست را به خود اختصاص داد.

در رده بزرگسال(Adult) نیز تیم Behrobot از دانشگاه آزاد خوراسگان مقام اولی را به دست آورد.

در همین لیگ در بخش مهارت های فنی در رده کودک تیم YRA از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات یزد و در رده نوجوان تیم Behrobot از دانشگاه آزاد خوراسگان مقام های نخست را به خود اختصاص دادند.

 

لیگ ربات امدادگر واقعی

در بخش رقابت لیگ تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین اول شد و تیم Nutech-R از ژاپن و تیم آریانا از دانشگاه آزاد تهران مرکز مشترکا مقام دوم را کسب کردند.

 

در بخش انتخاب بهترین ها، ربات امدادگر تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین به عنوان بهترین ربات خودکار، ربات تیم YRA دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات یزد به عنوان بهترین ربات در جابه جایی اجسام و تیم Asema-mashin از دانشگاه آزاد تهران غرب به عنوان بهترین ربات در توانایی حرکتی انتخاب شدند.

 

لیگ ربات‌های پرنده

تیم FSR از دانشگاه آزاد واحد فارس با 46.55 امتیاز رتبه اول، تیم ARC از دانشگاه امیرکبیر با 39.06 امتیاز رتبه دوم و تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با 34.29 امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

 

لیگ امدادگر مجازی

در این لیگ تیم Yildiz از کشور ترکیه مقام قهرمانی را کسب کرد.

 

لیگ ربات استاندارد SPL

تیم SPQR از کشور ایتالیا رتبه نخست را به خود اختصاص داد و تیم های MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و Dutch-Nao از از هلند مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش نوآوری این لیگ تیم MRL به عنوان تیم برتر شناخته شد.

 

لیگ شبیه ساز امداد

در این بخش نیز تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین رتبه نخست را به دست آورد و تیم های Poseidon از دبیرستان فرزانگان1 تهران و S.O.S از دانشگاه امیرکبیر مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

لیگ مین یاب دستی

رتبه اول این گروه به تیم Arma رسید که به صورت مستقل در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود. تیم Beter Mind از دانشگاه آزاد اسلامی مهدی شهر و تیم Alborz از دانشگاه آزاد اسلامی پرند نیز رتبه‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

لیگ مین یاب خودکار

از بین 22 تیم شرکت کننده تیم Solar از شرکت پینار (با همکاری 3 عضو انجمن پژوهشگران رباتیک) رتبه نخست را کسب کرد و تیم های G-Engine از باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش و Thunderbolt از دانشگاه آزاد بروجن رتبه های دوم و سوم را به دست آوردند.

 

لیگ مین یاب رقابت فنی

در این بخش هیچ کدام از پنج تیم شرکت کننده حائز رتبه نخست نشدند. رتبه دوم به تیم Missiya از شهرداری پرند و رتبه سوم به تیم Passargad از دانشگاه صنعتی امیرکبیر اختصاص یافت.

بخش دانش آموزی

لیگ فضای مشترک
مجتمع ابوعلی سینا رتبه اول، پژوهشسرای منطقه 2 رتبه دوم و دبیرستان امام صادق مقام سوم را کسب کردند.

Best Presentation
برترین تیم از آن دبیرستان علامه حلی 4 تهران شد. در این لیگ تیمی حائز رتبه دوم و سوم نشد.

نمایش مقدماتی
در این لیگ مدرسه رباتیک هوشمند مقام اول را به خود اختصاص داد و مدرسه ربانی 3 تهران رتبه دوم را کسب کرد.

لیگ نمایش پیشرفته
دبیرستان فرزانگان 2 تهران موفق به کسب رتبه اول ، دبیرستان ربانی 1 تهران رتبه دوم و مدرسه ربانی 2 تهران رتبه سوم را کسب کرد.

لیگ امداد ابتدایی الف
دبستان ارس مقام اول را کسب کرد و تیم FDMX به صورت مستقل رتبه دوم را به دست آورد و مجتمع آموزشی بوعلی سینا موفق به کسب رتبه سوم شد.

لیگ امداد پیشرفته الف
دبیرستان قلم و دانش تهران موفق به کسب رتبه اول شد. پس از آن دبیرستان امام صادق تهران رتبه دوم و پژوهشسرای شهید مساجی اصفهان رتبه سوم را از آن خود کردند.

لیگ امداد ب
در این لیگ متجمع آموزشی بوعلی سینا اول، پژوهشسرای شهید چمران اصفهان دوم و دبیرستان امام صادق رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.

بخش ارائه در لیگ امدادگر ب
دبیرستان قلم و دانش تهران به عنوان بهترین ادائه در لیگ امدادگر ب مقام اول را به خود اختصاص داد.

لیگ فوتبال الف وزن آزاد
دبیرستان فرزانگان 6 موفق به کسب رتبه اول شد و دبیرستان علامه حلی رتبه دوم و دبیرستان فرزانگان یک رتبه سوم را کسب کردند.

لیگ فوتبال ب سبک وزن
دبیرستان فرزانگان 1 رتبه اول، دبیرستان علامه حلی 5 رتبه دوم و دبیرستان فرزانگان 1 رتبه سوم را از آن خود کردند.

فوتبال ب وزن آزاد
در این لیگ دبیرستان فرزانگان 1 رتبه اول، دبیرستان شهید اژه ای 1 رتبه دوم و پژوهشگان علوم و فناوری اطلاعات ایران رتبه سوم را کسب کردند.

برچسب ها

سید احمد موسوی

پیر منم جوان منم___تیر منم کمان منم___یار مگو که من منم___من نه منم، نه من منم___گر تو تویی و من منم___من نه منم، نه من منم___عاشق زار او منم___بی دل و یار او منم___یار و نگار او منم___غنچه و خار او منم___لاله عذار او منم___چاره ی کار او منم___بر سر دار او منم___من نه منم، نه من منم___باغ شدم ز ورد او___داغ شدم ز پیش او___لاف زدم ز جام او___گام زدم ز گام او___عشق چه گفت نام او___من نه منم، نه من منم___دولت شید او منم___باز سپید او منم___راه امید او منم___من نه منم، نه من منم___گفت برو تو "شمس" حق___هیچ مگو ز آن و این___تا شودت گمان یقین___من نه منم، نه من منم!

نوشته های مشابه

‫9 نظرها

 1. سلام.بهتر بود برندگان قسمت دانش آموزی را هم معرفی میکردید.چون ما هم یه اندازه ی لیگ های دانشجویی تلاش منیکنیم و شاید حتی بیشتر
  چون ما درس هم میخوانیم!به هر حال سایت شما جزو پیوندهای وبلاگ ما است و مطالب خوبی دارد.متشکرم.

  1. سلام.
   اگر دقت کرده باشید تاریخ نشر این مطلب کمی بعد از مسابقات است، در آن موقع خبرگزاری ها فقط لیست دانشجویی را منتشر کرده بودند.

   ولی حرف شما متین است، ما هم از دوران با ارزش دانش آموزی آمده ایم و برای پاس داشت زحمت های نوجوانان ایران، چشم امر شما را نیز اکنون لحاظ می کنیم.

 2. لیگ امداد پیشرفته ی الف:
  دبیرستان قلم و دانش تهران (تیم کاوش) موفق به کسب رتبه اول شد. پس از آن دبیرستان امام صادق اصفهان (پلاریس) رتبه دوم و پژوهشسرای شهید نساجی اصفهان (پارتیکان) رتبه سوم را از آن خود کردند.

 3. ولا گفتن نداره الانم ک خیلی وقته گذشته دیگه اپن بعدیم نزدیکه:دی
  ولی تو لیگ دانش آ»وزی فوتبالیست سبک وزن تیم سوم تیم فست اند اسمارت شد ه بود ….اشتباه نوشتین….میتونین تو سایت چک کنید
  ولی گذشته از اینا خیلی سایت خوبی دارین کلی استفاده کردیم خسته نباشین

 4. اطلا عاتتون اشتباهه در وزن سبک فوتبالیست فرزانگان 4 اول شده بود من یکی از دانش پژوهان وزن سنگین این مدرسه هستم

  1. بله ، کلاً ما نتایج و موارد فوق را تایید نمی کنیم، و ممکن است اطلاعات شما نیز صحیح باشد.
   متاسفانه زمانی که مسابقات ایران اپن تمام می شود ، سایت مسابقات در حالی که هنوز اطلاعات نهایی و موثق رو منتشر نکرده، کلاً کار را رها کرده و این می شود که شاید زمینه ی سواستفاده یا حداقل زمینه ی اشتباه فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن