تماس با ما

تـمـاس بـــــا پــــــــــــــــژوهـــشــگــــران

کاربر گرامی، اگر قصد سفارش طراحی یا ساخت پروژه یا محصولی را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام کنید، و اگر قصد سفارش تبلیغات در سایت های پژوهشگران اعم از سایت اصلی، فروشگاه، کانال تلگرام پژوهشگران و … را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام نمایید.

نهایتاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پژوهشگران، موضوع خود را در تالارگفتمان پژوهشگران و … ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات
کاربر گرامی، اگر پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی از پژوهشگران دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Admin@RoboticNGO.com ایمیل ارسال کنید، همچنین می توانید به شناسه RNGO_Admin@ در تلگرام پیام ارسال کنید!

توجه داشته باشید که 30003300219313 تنها شماره‌ای است که پژوهشگران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پژوهشگران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@RoboticNGO.com اطلاع دهید.
قابل ذکر است که خط 30003300219313، صرفا برای ارسال پیامک مرتبط با دپارتمان های فنی، آموزش و فروش پژوهشگران الکترونیک و رباتیک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دفتر فروش
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – سنائی – میدان صاحب الزمان (عج) – مجتمع برق و الکترونیک سبحان – طبقه منفی یک – واحد 21 – فروشگاه پژوهشگران

37139102 – 051         37139101 – 051          37139100 – 051

دفتر مرکزی
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – سنائی – میدان صاحب الزمان (عج) – مجتمع برق و الکترونیک سبحان – طبقه منفی یک – واحد 53 – دفتر پژوهشگران

37139103 – 051

ایمیل سازمانی پژوهشگران

Info@RoboticNGO.com

contact

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (تنها به پیام هایی که شماره تماس صحیحی دارند، رسیدگی خواهد شد!)

موضوع

پیام شما

آپلود فایل

کد امنیتی زیر را تکمیل نمایید

بستن