تماس با ما

تـمـاس بـــــا پــــــــــــــــژوهـــشــگــــران

کاربر گرامی، اگر قصد سفارش طراحی یا ساخت پروژه یا محصولی را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام کنید، و اگر قصد سفارش تبلیغات در سایت های پژوهشگران اعم از سایت اصلی، فروشگاه، کانال تلگرام پژوهشگران و … را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام نمایید.

نهایتاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پژوهشگران، موضوع خود را در تالارگفتمان پژوهشگران و … ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات
کاربر گرامی، اگر پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی از پژوهشگران دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Admin@RoboticNGO.com ایمیل ارسال کنید، همچنین می توانید به شناسه RNGO_Admin@ در تلگرام پیام ارسال کنید!

تلفن تماس و فکس

37139100 – 051                      2440 049 0915

توجه داشته باشید که 30003300219313 تنها شماره‌ای است که پژوهشگران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پژوهشگران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@RoboticNGO.com اطلاع دهید.
قابل ذکر است که خط 30003300219313، صرفا برای ارسال پیامک مرتبط با دپارتمان های فنی، آموزش و فروش پژوهشگران الکترونیک و رباتیک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دفتر مرکزی
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – بلوار وکیل آباد – وکیل آباد 63 – مراکز رشد،خلاقیت و نوآوری – واحد 6و8 – دفتر پژوهشگران

دفتر فروش
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – میدان صاحب الزمان (عج) – مجتمع برق و الکترونیک سبحان – طبقه منفی یک – واحد 21 – فروشگاه پژوهشگران

ایمیل سازمانی پژوهشگران

Info@RoboticNGO.com

contact

نام و نام خانوادگی شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس شما (تنها به پیام هایی که شماره تماس صحیحی دارند، رسیدگی خواهد شد!)

موضوع

پیام شما

آپلود فایل

کد امنیتی زیر را تکمیل نمایید

بستن