دسته بندی نشده

نتایج المپیاد رباتیک پیام نور

اعلام نتایج اولین المپیاد رباتیک دانشگاه پیام نور

باز هم به قول اون روزنامه نگار ،”دانش آموزان مشهدی گل کاشتند” (ولی چه گلی ؟)

رتبه سوم:Robotoos پژوهشسراي دانش آموزي مشهد  (اعضای انجمن فعالان روباتیک)

رتبه اول: robotoos پژوهشسراي دانش آموزي مشهد (اعضای انجمن فعالان روباتیک)

بدینوسیله به اطلاع می رساند بر اساس تصمیم کمیته داوران و تایید کمیته علمی المپیاد، تیمهای نامبرده در زیر حائز رتبه های برتر مسابقات شده اند:

رشته ربات مسیریاب

رتبه اول: ardpnu دانشگاه پيام نور اردبيل

رتبه دوم:PSAP پژوهشسراي انديشه پويا

رتبه سوم:ATMega8 Two تربيت دبير فني پسران امام علي (ع)

– رشته شبیه ساز دو بعدی فوتبال

رتبه اول: LEAKIN’DROPS دانشگاه گيلان

رتبه دوم: ESKILAS دبيرستان علامه حلي

رتبه سوم: پارادايس پيام نور تهران

رشته شبیه ساز سه بعدی فوتبال

رتبه اول: Karo S2 دانشگاه پيام نور مشهد

رتبه دوم:Karo S1 دانشگاه پيام نور مشهد

رتبه سوم:Robotoos پژوهش سراي دانش آموزي مشهد

رشته ربات مین یاب اتوماتیک

رتبه اول: robotoos پژوهش سراي دانش آموزي مشهد

رتبه دوم: پارسه دانشگاه فردوسي مشهد

رتبه سوم:KaroD2 دانشگاه پيام نور مشهد

رشته ربات امدادگر (امداد و نجات)

رتبه اول:yra دانشگاه آزاد يزد

رتبه دوم:knrt دانشگاه صنعتي خواجه نصير طوسي

رتبه سوم:kntu دانشگاه صنعتي خواجه نصير طوسي

رشته مسیریاب ويژه پیام نور

رتبه اول: HENAS – I

رتبه دوم: تكتاز پيام نور گرگان

رتبه سوم: كابوك 1 پيام نور مركز خمين

رشته رباتهای نمایشی ويژه پیام نور

رتبه اول: pnuzrobot دانشگاه پيام نور زنجان

رتبه دوم:نيشابور روبات دانشگاه پيام نور نيشابور

رتبه دوم: دانشگاه پيام نور دليجان

رتبه سوم:دانشگاه پيام نور اهواز

رتبه سوم:cyrus 2011 دانشگاه پيام نور كرمانشاه

– رشته شبیه ساز امداد و نجات

رتبه اول: MFT1 مجتمع فني تهران

رتبه دوم:MFT2 مجتمع فني تهران

رتبه سوم:Robogarmsar10 دانشگاه پيام نور گرمسار

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

  1. راستی یه نکته دیگه که یادم اومد اینکه:
    این پبروزی ها از اقتدار جوان های این استان هست.

    پس خواهش می کنم، التماس می کنم مسئولین با این قشر پژوهشگر همکاری کنند، تا در آینده تداوم داشته باشه.

  2. جالب تر از همه دو لیگ شبیه سازی سه بعدی فوتبال و مین یاب اتو ماتیک بودن که هر سه عنوان اول , دوم و سوم رو تیم هایی از مشهد مقدس کسب کردند
    وقابل توجه تر اینکه تیم دانشگاه پیام نور مرکز مشهد به عنوان پر افتخار ترین تیم در این مسابقات انتخاب شد
    ——————————————————————————–
    – رشته شبیه ساز سه بعدی فوتبال

    رتبه اول: Karo S2 دانشگاه پیام نور مشهد

    رتبه دوم:Karo S1 دانشگاه پیام نور مشهد

    رتبه سوم:Robotoos پژوهش سرای دانش آموزی مشهد

    – رشته ربات مین یاب اتوماتیک

    رتبه اول: robotoos پژوهش سرای دانش آموزی مشهد

    رتبه دوم: پارسه دانشگاه فردوسی مشهد

    رتبه سوم:KaroD2 دانشگاه پیام نور مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن