جشنواره و مسابقات سراسری رباتیک دانش آموزی عصر روز گذشته در فرهنگسرای رازی برگزار شد 

http://www.nad-co.com 

 

بالاخره مسابقات دهم نادکاپ با همکاری فرهنگسرای آی تی برگزار شد. 

از نظر آماری، این دوره از مسابقات رکورد مسابقات روباتیک دانش آموزی را در ایران شکست ،۶۴۰ تیم  و حدود ۱۰۰۰ دانش آموز (با احتساب همراهان و میهمانان در حدود ۱۵۰۰ نفر) در مسابقات شرکت کردند و در ۱۸ رشته با هم به رقابت برخاستند .۵۵  تیم مقام کسب کردند و ۹ تیم هم لوح یادبود گرفتند. ( یعنی حدود ۱۰ درصد تیم ها مقام هم آوردند و به شهرشان برگشتند) مسابقات در سطح علمی خوبی برگزار شد و خلاقیت حرف اول را در غالب رشته ها میزد. 

تمامی بخش های خبری جمعه و شنبه این واقعه علمی را گزارش کردند و با مسئولین برگزاری و دانش آموزان مصاحبه داشتند. از جمله میهمانان و بازدید کنندگان هم میتوان به مسئولین سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، مسئولین سابق و فعلی دبیرستان علامه حلی تهران ( آقای عمویی، آقای جعفری و آقای دائمی)، مسئولین سابق و فعلی سازمان پرورش استعداد های درخشان ( آقای آشتیانی و آقای غفاری) و مسئولین آموزش و پرورش… اشاره کرد. برای اهدا جوایز هم علاوه بر مدیران فرهنگی و هنری شهرداری تهران و مدیر عامل نادکو، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پرورش استعداد های درخشان، آقای غفاری بر روی سن رفتند و از برگزیدگان تقدیر نمودند. 

البته سالن اختتامیه خیلی کوچک بود و تعداد قهرمانان هم ماشالله خیلی زیاد بود، برای همین مراسم در سالن کناری هم به صورت زنده پخش میشد و دم در هم تدابیر خاص(فکر میکنید این تدابیر خاص چی بود – گروه ویژه – گروه نو-پو – ضد شورش – ارتش) برگزار میگردید… درسته که الان خاطره شده اما اون موقع روی اعصاب همه رفته بود!!

در مورد کلمات بالا که به رنگ قرمز در آمده اند باید فکر کرد و تاسف خورد

موضوعات مرتبط و یا مشابه:

 

تاريخ: ۸ اسفند ۱۳۸۹ ۲ نظر   1,974 بازدید