دسته بندی نشده

مسابقَک روباتیک

جشنواره و مسابقات سراسري رباتيک دانش آموزي عصر روز گذشته در فرهنگسراي رازي برگزار شد 

http://www.nad-co.com 

 

بالاخره مسابقات دهم نادکاپ با همکاری فرهنگسرای آی تی برگزار شد. 

از نظر آماری، این دوره از مسابقات رکورد مسابقات روباتیک دانش آموزی را در ایران شکست ،640 تیم  و حدود 1000 دانش آموز (با احتساب همراهان و میهمانان در حدود 1500 نفر) در مسابقات شرکت کردند و در 18 رشته با هم به رقابت برخاستند .55  تیم مقام کسب کردند و 9 تیم هم لوح یادبود گرفتند. ( یعنی حدود 10 درصد تیم ها مقام هم آوردند و به شهرشان برگشتند) مسابقات در سطح علمی خوبی برگزار شد و خلاقیت حرف اول را در غالب رشته ها میزد. 

تمامی بخش های خبری جمعه و شنبه این واقعه علمی را گزارش کردند و با مسئولین برگزاری و دانش آموزان مصاحبه داشتند. از جمله میهمانان و بازدید کنندگان هم میتوان به مسئولین سازمان فرهنگی و هنری شهرداری، مسئولین سابق و فعلی دبیرستان علامه حلی تهران ( آقای عمویی، آقای جعفری و آقای دائمی)، مسئولین سابق و فعلی سازمان پرورش استعداد های درخشان ( آقای آشتیانی و آقای غفاری) و مسئولین آموزش و پرورش… اشاره کرد. برای اهدا جوایز هم علاوه بر مدیران فرهنگی و هنری شهرداری تهران و مدیر عامل نادکو، معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان پرورش استعداد های درخشان، آقای غفاری بر روی سن رفتند و از برگزیدگان تقدیر نمودند. 

البته سالن اختتامیه خیلی کوچک بود و تعداد قهرمانان هم ماشالله خیلی زیاد بود، برای همین مراسم در سالن کناری هم به صورت زنده پخش میشد و دم در هم تدابیر خاص(فکر میکنید این تدابیر خاص چی بود – گروه ویژه – گروه نو-پو – ضد شورش – ارتش) برگزار میگردید… درسته که الان خاطره شده اما اون موقع روی اعصاب همه رفته بود!!

در مورد کلمات بالا که به رنگ قرمز در آمده اند باید فکر کرد و تاسف خورد

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن