دسته بندی نشده

طراحی فانکشن مهندسی دیجیتال

فانکشن مهندسی دیجیتالی ، سیگنال ژنراتوری است که دارای قابلیت تبدیل فرمول های ریاضیاتی به سیگنالهای واقعی میباشد. در حقیقت کاربر ابتدا توسط یک نرم افزار مبتنی بر مطلب اطلاعات(فرمول) لازم را وارد می کند تا یک شکل موجی را ایجاد نماید. در مرحله ی بعد توسط یک ماژول، ارتباط با میکروکنترلر برقرار شده و اطلاعات مربوط به شکل موج مورد نظر را انتقال داده و توسط میکروکنترلر همانند شکل موج در خروجی به صورت سیگنال واقعی ایجاد می شود.

F

در ادامه خواهید دید که پروژه سیگنال ژنراتور مهندسی دیجیتالی طراحی شده علاوه بر ایجاد سیگنالهای معروف مانند سینوسی، مثلثی و… توانایی ساخت سیگنال دلخواه با دریافت فرمول ریاضی  را دارد….

در این پروژه ابتدا فرمولی را در نرم افزار مبتنی بر متلب وارد میکنیم ، نرم افزار اطلاعات سیگنال را به میکرو ARM منتقل میکند و میکرو این اطلاعات را توسط ایسی DAC بازسازی میکند. تیم فنی RoboticNGO برای دسترسی راحت اطلاعات سیگنال نرم افزاری طراحی کرده است که شما میتوانید به راحتی با وارد کردن فرمول مورد نظر نمونه های سیگنال (80 نمونه) را از طریق پورت سریال دریافت کنید.

کاربرد های این دستگاه در مصارف مخابراتی ، مهندسی پزشکی و مکان هایی که نیاز به شکل موج های غیر عادی است می باشد.

در این قسمت شما میتوانید اطلاعات تکمیلی پروژه فانکشن مهندسی دیجیتال را دانلود نمایید:

Digital-Function-Gen.rar

لازم به ذکر است که در صورت درخواست سورس کامل پروژه و کلیه دانش فنی مرتبط با این پروژه می توانید با ایمیل PRJ@RoboticNGO.com در ارتباط باشید و درخواست خود را مشروح مطرح نمایید.

با تشکر

عباسعلی کاظمی

.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن