تماس با ما

تـمـاس بـــــا پــــــــــــــــژوهـــشــگــــران

کاربر گرامی، برای سفارش کالا و یا پیگیری آن به سایت فروشگاه پژوهشگران مراجعه کنید یا از ایــنــجـــــــــا اقدام کنید؛ در صورت استفاده از خدمات نرم افزاری پژوهشگران که در همین سایت ارائه میشود برای راهنمایی یا اعلام مشکل از طریق فرم انتهای صفحه اقدام نمایید.

اگر قصد سفارش تبلیغات در سایت های پژوهشگران اعم از سایت اصلی، فروشگاه، شبکه‌ها و کانال‌های اجتماعی مرتبط با ما و … را دارید، لطفا از ایــنــجـــــــــا اقدام نمایید.

نهایتاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با پژوهشگران، موضوع خود را در تالارگفتمان پژوهشگران و یا بخش نظرات، پرسش و پاسخ و … ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.

رسیدگی به انتقادات و پیشنهادات
کاربر گرامی، اگر پیشنهاد، انتقاد یا شکایتی از پژوهشگران دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس Admin@RoboticNGO.com ایمیل ارسال کنید، همچنین می توانید به شناسه RNGO_Admin@ در تلگرام پیام ارسال کنید!

توجه داشته باشید که 30003300219313 تنها شماره‌ای است که پژوهشگران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام پژوهشگران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@RoboticNGO.com اطلاع دهید.
قابل ذکر است که خط 30003300219313، صرفا برای ارسال پیامک مرتبط با دپارتمان های فنی، آموزش و فروش پژوهشگران الکترونیک و رباتیک است و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

دفتر فروش
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – سنائی – میدان صاحب الزمان (عج) – مجتمع برق و الکترونیک سبحان – طبقه منفی یک – واحد 21 – فروشگاه پژوهشگران

37139102 – 051          37139101 – 051          37139100 – 051

دفتر مرکزی
استان خراسان رضوی – مشهد مقدّس – سنائی – میدان صاحب الزمان (عج) – مجتمع برق و الکترونیک سبحان – طبقه منفی یک – واحد 11 – دفتر پژوهشگران

37139103 – 051

ایمیل سازمانی پژوهشگران                                                                 Info@RoboticNGO.com

contact

تماس با ما

دکمه بازگشت به بالا
بستن