اخباراخبار الکترونیک، رباتیک و تکنولوژی

تصاویر مسابقات ایران اپن 95 (Iran Open 2016)

یازدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران (IranOpen2016)

سلام. من سید احمد موسوی هستم، مدیر مجموعه پژوهشگران الکترونیک و رباتیک، نیمه دوم فرودین همیشه برای ما رنگ و بوی کار، تلاش، هیجان و استرس مسابقات ایران اپن داشته است، اما اکنون که پس از چندین دوره قهرمانی و کسب مقام، دیگر فرصت شرکت در مسابقات ربوکاپ آزاد ایران نبود، فرصت بازدید از این رویداد علمی بزرگ را در ایران از دست نداده و قصد داریم، گزارشی از بازدید خود را در این مطلب برای سایرین ارائه کنیم، باشد که بازدیدکنندگان عزیز RoboticNGO از راه دور از کم و کیف مسابقات آگاه شوند. این حداقل کاری است که می توانم انجام دهم.

 IranOpen2016

یازدهمین دوره از مسابقات سالانه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران از ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۵ و در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

انتشار گزارش تصویری از مسابقات ایران اپن 2016 در ادامه مطلب….

.

با تشکر از همه دست اندرکاران مسابقات و نیز تشکر فراوان از همکاران عزیزم آقایان مهندس داوودی و مهندس سودمند که ما را در تکمیل آرشیو عکس های سایت یاری کردند.

با تشکر فراوان

سید احمد موسوی

برچسب ها

سید احمد موسوی

پیر منم جوان منم___تیر منم کمان منم___یار مگو که من منم___من نه منم، نه من منم___گر تو تویی و من منم___من نه منم، نه من منم___عاشق زار او منم___بی دل و یار او منم___یار و نگار او منم___غنچه و خار او منم___لاله عذار او منم___چاره ی کار او منم___بر سر دار او منم___من نه منم، نه من منم___باغ شدم ز ورد او___داغ شدم ز پیش او___لاف زدم ز جام او___گام زدم ز گام او___عشق چه گفت نام او___من نه منم، نه من منم___دولت شید او منم___باز سپید او منم___راه امید او منم___من نه منم، نه من منم___گفت برو تو "شمس" حق___هیچ مگو ز آن و این___تا شودت گمان یقین___من نه منم، نه من منم!

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن