دسته بندی نشده

Tehran Open 2011

بزرگترین مسابقات رباتیک نظام آموزش و پرورش (Tehran Open 2011 ) در نيمه اول آذر ماه سال ۱۳۹۰ برگزار خواهد گردید. این مسابقات به همت اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و با مدیریت آموزش و پرورش منطقه ۶ برگزار می شود. این دوره مسابقات ویژه دانش آموزان طراحی گردیده است.لازم به ذکر است مسابقات در دو بخش لیگ های رباتیک و تورنمنت برنامه نویسی می باشد و مکان آن، دبیرستان ماندگار البرز خواهد بود.


تورنمنت برنامه نویسی:
معمولا دانش آموزان به دو هدف در مسابقات رباتیک شرکت می نمایند، سنجش سطح علمی خود و افزایش تجربه و انگیزه ایشان. در حال حاضر هیچگونه بستری برای شرکت دانش آموزان ترم های ۱، ۲ شبیه سازی در مسابقات رباتیک وجود ندارد. در نتیجه ریزش در این دوره ها بسیار زیاد می باشد، به همین جهت لیگ های تورنمنت برنامه نویسی اختصاصا برای دوره های ربوکاپ طراحی شده است تا این فضا را در بستری مناسب در اختیار دانش آموزان قرار دهد. همچنین از دیگر دلایل ریزش در دوره های ربوکاپ نحوه استعدادیابی نامناسب ایشان می باشد که باعث ورود افرادی غیر علاقمند و مستعد به دوره های شبیه سازی می گردد، به همین دلیل در این مسابقات بهترین برنامه نویسان ایران آزمونی را طراحی نموده اند که با شیوه ای صحیح بتوانند استعدادهای برنامه نویسی را در سنین پایین کشف، شناسایی و به دنیای برنامه نویسی هدایت نمایند.
فضای لیگ های تورنمنت برنامه نویسی نظیر مسابقات ACM طراحی گردیده تا هیجان لازم را برای دانش آموزان ایجاد نماید.
لیگ های رباتیک:
در این بخش نیز پرطرفدار ترین لیگ های ایران و جهان گنجانده شده است که لیگ مسیریاب مقدماتی مخصوص دانش آموزان دبستان و راهنمایی و سایر لیگ ها برای تمامی دانش آموزان می باشد.
امید است با برگزاری این مسابقات، نقطه عطفی در ارتقاء دیدگاه و برنامه ریزی نظام آموزش و پرورش در بخش رباتیک ایجاد شود.
آدرس دبير خانه: تهران – ميدان فلسطين – خيابان فلسطين شمالي – پ‍‍‍‍ژوهشسراي دكتر كاظمي آشتياني
شماره تماس دبير خانه: 88926855-021
سايت مسابقات:www.tehranopen2011.com
ايميل مسابقات: info@tehranopen2011.com
لينك پوستر:
http://www.tehranopen2011.com/images/stories/poster.jpg

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

 1. میشه لطفا تاریخ و چگونگی ثبت نام مرحله ی بعدی روبوکاب رو بگید آخه مدرسمون گفته امروز روز اخره ثبت نام است و این سایت را به ما دادند که ثبت نام کنیم ولی هیچ چیزی درمورد آزمونش ذکر نشده است

  1. اطلاعات داده به شما اشتباه است، ما فقط اطلاعاتی جهت تبلیغ مسابقات به درخواست مسئول مسابقات بر روی سایت گذاشته ایم.
   شما برای پیگیری بیشتر به سایت مربوطه و دبیرخانه مراجعه کنید.

  1. امیدوارم مخاطب حرفهایتان سایت محترم RoboticNGO نبوده باشد.
   چون همه می دانند که این مطلب صرفا تبلیغاتی بوده و شما باید حرف هایتان را جای مناسب و با خود مسئولین و سایت مسابقات در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن